Společnost MAXI TAXI LÁTAL působí na českém a slovenském trhu již od roku 2000.Vznikla jako regionální společnost zabývající se autodopravou a stěhováním a postupně se z ní stala moderní dynamická společnost, která se úspěšně etabluje na evropském trhu. 

PŘESTĚHUJEME COKOLIV! 

Nejlevnější stěhování + Vyklízení

Tel.: 604 772 453

Komplexností, kvalitou a profesionalitou svých služeb si společnost MAXI TAXI LÁTAL získala přízeň a důvěru mnoha nadnárodních komerčních institucí. Rovněž se může pyšnit nejedním vyhraným výběrovým řízením právě na služby týkající se logistiky, stěhování a přepravy. 

MAXI TAXI LÁTAL nabízí přepravu – stěhování v nejvyšší kvalitě, rychlosti a bezpečnosti. Pomáhá svým klientům s přemisťováním široké škály věcí – od cenných obrazů či miniaturních historických předmětů přes objemná těžká břemena, trezory či lékařské přístroje mnohamilionové hodnoty. 

Klienty společnosti jsou domácnosti, firmy i státní instituce. 

MAXI TAXI LÁTAL se snaží vyhovět všem požadavkům svých zákazníků, proto přichází s novou službou: "vytěžováním". Pokud klient upřednostňuje nízkonákladovou dopravu a není náročný na čas a dodání služby, může se zařadit do naší databáze předpokládaných jízd a využít tuto kombinovanou službu přepravy pro několik klientů. 

MAXI TAXI LÁTAL – partner v oblasti stěhování a autodopravy! 

Top