Jsme specialisti na dopravu, úklid a čištění Nabízíme komplexní služby v oblasti autodopravy a stěhování jak pro firmy a instituce, tak pro domácnosti. Jsme profesionál v oblasti autodopravy a stěhování !

Co umíme zajistit:

Stěhování bytů

Přestěhujeme Vám byt, než řeknete "švec". Naši profesionálové dokáží bezchybně zabalit, rychle převézt a instalovat veškeré Vaše vybavení bytu do nových prostor. Jedno rčení praví, že je lepší vyhořet, než se přestěhovat. S námi poznáte, že to nemusí být pravda.

Stěhování firem a institucí

Pro každou firmu je důležitý čas. Víme, že každá hodiny, kdy firma nemůže pracovat je pro majitele velmi drahá. Často se stává, že expandující společnost hledá nové prostory, nebo firma, která prochází restrukturalizací potřebuje zkrátka jiné kanceláře. Dokážeme bez nejmenších problémů sevším všudy přestěhovat firmy, nebo celé společnosti do libovolných nových prostor ve velmi krátkém čase.

Sbírky a umění

Často se stává, že zadavatel potřebuje přestěhovat předměty, které jsou svou povahou velmi křehké a zároveň velmi vzácné. Takovými předměty mohou být sochy, keramika, historický nábytek, obrazy, koberce apod. Je nasnadě, že právě tyto předměty jsou velmi náchylné na poškození. 

Naše společnost dokáže všechny tyto objekty nejen šetrně přestěhovat a následně instalovat, ale standardně také zprostředkováváme pojištění těchto objektů. Dokážeme stěhovat jak soukromé sbírky nebo jejich části, tak celá muzea.

Jak pracujeme:

Stěhujeme těžká břemena

Při stěhování nebo přepravě předmětů můžete narazit na problém, pokud potřebujete přestěhovat nadměrné, či těžké předměty. Ne ale s námi!

Přestěhujeme Vám piáno, autoveterána, nebo třeba celou tělocvičnu. Vše navíc s tím nejlepším servisem a pojištěním.

Dopravujeme po celé EU

Stěhujete se do jiné zemně nebo z jiné země do České republiky? Nepotřebujete se domlouvat s více společnostmi, nepotřebujete se zabývat úředními záležitostmi. Dokážeme Vás přestěhovat do libovolné země po celé EU. 

Vytěžování jízd

V objednávce stěhování si můžete zaškrtnout požadavek vytížení. Nemůžeme Vám slíbit, že se trefíme přesně do Vašeho data, ale můžete se tak podělit o náklady na přepravu, a stěhování pro Vás bude levnější. Jednoduše řečeno, jízdu tem, nebo zpět využijeme i pro jinou zakázku.

Objednat / poptat stěhování a dopravu:

Odkud stěhujete:

Napište město pod které spadá obvod, např. Pardubice, Praha...
Pokud výchozí místo není městem, napište obec, popř. obec a její část.
  • Patro a výtah:

Kam stěhujete:

Napište město pod které spadá obvod, např. Pardubice, Praha...
Pokud výchozí místo není městem, napište obec, popř. obec a její část.
  • Patro a výtah:

Top