Jsme specialisti na dopravu, úklid a čištění Nabízíme komplexní služby v oblasti číštění budov a pozemků jak pro firmy a instituce, tak pro soukromé vlastníky. Jsme profesionál v oblasti čištění a úklidu !

Co vyklidíme a vyčistíme:

Vyklízení budov

Vyklidíme a vyčistíme Vám jakoukoliv nemovitost. Pokud se v domě dlouho nebydlí, nebo je potřeba stavbu pročistit a připravit na rekonstrukci po bývalých obyvatelích, je většinou potřeba si pořádně vyhrnout rukávy. Na tuhle tvrdou práci jsme ti praví. Jste realitní kancelář a potřebujete vyčistit nové byty, stěhujete se a potřebujete vyklidit nové bydliště, nebo dát do pořádku to staré? Jsme tu přesně pro Vás.

Bourací a vyklízecí práce

Když je na tom nějaká budova opravdu zle, je potřeba ji v rámci úprav pozemku shodit. Zbavíme Váš pozemek starých zídek, chlévů, stodol, kůlen a jiných drobných stavení. Vzniklou stavební suť samozřejmě vyvezeme a zlikvidujeme. 

Čištění pozemků

Najít levnou vyklajnovanou stavební parcelu v dobré lokalitě je je v dnešní době nadlidský úkol. Čím více stavebníků proto kvůli ceně a lokalitě hledá pozemky ve starších částech obcí ve dvorech původních statků, nebo tyto budovy rovnou rekonstruuje. Dvorní trakty nebo nově vytyčené pozemky jsou ale často v devastujícím stavu. Než ale začnete s rekonstrukcí nebo stavbou, je třeba tyto pozemky pořádně vyčistit. Jsme profesionály v čištění a vyklízení. Vytrháme Vám náletové dřeviny, vyklidíme veškerý odpadní materiál, prosekáme křoviny. 

Jak pracujeme:

Začínáme tam, kde ostatní končí

Vyklízení starších budov a jejich příprava na rekonstrukci, nebo čištění zanedbaných pozemků je tvrdá a špinavá práce, bez které se ale nepohnete ani o krok dál. To je přesně ta chvíle, kdy si většina řekne "nějak se to udělá" a když přijde čas na lámání chleba, nikdo vlastně pořádně neví jak začít. 

 

My to ale neděláme "nějak". Jsme poctivá česká firma a nebojíme se pořádné tvrdé práce. Máme české a pracovité lidi, máme techniku, máme zkušenosti a máme nasazení. Řešte své problémy pořádně, řešte je s námi.

Postaráme se o odpady

Při čištění budov nebo pozemků vzniká hodně odpadu. Odpadní materiál je tvořen zbytky náletových dřevin a porostů, ostatním bioodpadem, sutí a stavebním materiálem, starým a znehodnoceným vybavením, technickými materiály a drobným a nebezpečným odpadem. Všechny tyto věci nemůžete prostě jen hodit za plot. Nakládání s odpadem podléhá mnohdy přísným předpisům a nevíc je to práce, do které se nikomu příliš nechce.

 

S námi si s tím ale nemusíte dělat starosti. Odpad vytřídíme, zajistíme jeho odvoz, ekologicky jej zlikvidujeme a všechnu práci uděláme čistě a rychle. Každý kousek odpadu se dostane přesně tam, kam má tak, aby vše proběhlo v souladu se zákony a předpisy a pomohli jsme naši krajinu udělat o kousíček zelenější.

Objednat / poptat vyklízení a čištění:

Kde budeme čistit / vyklízet:

Napište město pod které spadá obvod, např. Pardubice, Praha...
Pokud výchozí místo není městem, napište obec, popř. obec a její část.

Podrobnosti o místě:

Top